Podzimní víkend Ženy sobě (bez dětí)

pá 8. – ne 10. listopadu 2024

Určeno pro ženy

Lektoři: Mgr. Eva Špinarová, Jarka Korčáková, Mgr. Martina Nikolla, Mgr. Jana Maštálková Javorská

Témata: sebepéče

Místo konání: Chata Karolína - Rtyně v Podkrkonoší

Cena: 2 500Kč

Hlídání dětí: není zajištěno

Obsah kurzu

Zveme vás na dámskou jízdu!

Během roku se setkáváme na Jižním měste nebo v Kobylisích v ženských skupinách. Mluvíme o tom, co nás spojuje a čím zrovna žijeme. Občas trochu tvoříme a prostě je nám spolu dobře. Teď chceme společně strávit celý víkend a vy můžete být u toho. 

Víkend je otevřený nejen ženám, které se zúčastní večerů Ženy sobě během roku, ale i všem ženám, které chtějí zažít ženskou pospolitost a fajn společný čas.

Víkend je bez dětí.

Průběh

Půjdeme na výlet, uvaříme si něco dobrého a budeme něco tvořit. Ale celý víkend je hodně na nás, abychom ho měli takové, jaké si představujeme. 

Pobyt proběhne v horské chalupě s několika ložnicemi a společným sociálním zařízením. Na pokojch bývá ubytováno společně více žen.

Bližší informace přihlášeným včas pošleme.

Lektoři

Fotografie lektora
Mgr. Eva Špinarová
Vystudovala jsem hru na klavír na konzervatoři a hudební vědu na FF UK. Působila jsem jako korepetitorka na hudebních školách, redaktorka v hudebním nakladatelství i jako asistentka pedagoga v MŠ specializující se na integraci dětí se SVP. S manželem máme za sebou 9letou zkušenost s domácím vzděláváním našich 2 dětí. Absolvovala jsem 4letý sebezkušenostní výcvik pro pomáhající profese v rogersovské psychoterapii, v níž pokračuji formou individuální terapie i supervize. V roce 2022 jsem nastoupila na 3leté studium Jógy a jógové terapie na FTVS UK. S Rodinným centrem Praha spolupracuji od r. 2016, podílím se na letních pobytech, víkendech pro mámu & dceru, kurzech Spokojená na mateřské a Efektivní rodičovství.
Fotografie lektora
Jarka Korčáková
Vystudovala jsem Jabok (1997), obor pedagogika a teologie (spec. "Poruchy učení a chování dětí ve školním věku") V roce 2002 jsem absolvovala na Pražské psychoterapeutické fakultě. V roce 2009 jsem absolvovala specializační výcvik pro telefonickou krizovou intervenci. Pracuji v tomto oboru. Od roku 2008 pracuji v týmu programu „Máma a táta pro 21. století“.Jsem vdaná a mám dvě děti a psa.
Fotografie lektora
Mgr. Martina Nikolla
Jsem psycholožka a psychoterapeutka v supervizní části výcviku v PCA. Věnuji se psychoterapii dospívajících a dospělých ve zdravotnictví i v soukromé praxi. Působila jsem také jako školní psycholog na ZŠ. Absolvovala jsem výcviky Edukativní rodičovské terapie, aktivní imaginace, základní krizová intervence, a další dílčí kurzy (Časová osa, práce se stresem, aj.). V oboru se dál ráda vzdělávám. Rodinné centrum Praha je moje srdcová záležitost od r. 2010, kdy jsem na pobytech pro mámy s dětmi pečovala o děti.
Fotografie lektora
Mgr. Jana Maštálková Javorská
Rodinné centrum mi bylo a je kotvou v hlubokých vodách mateřství a rodičovství. S manželem máme 4 děti, začínali jsme na pražských Vinohradech a s každým dalším přírůstkem jsme se přesunovali od centra dál, až jsme se usadili na Vysočině, odkud pocházíme. Vystudovala jsme angličtinu, francouzštinu a mezinárodní vztahy. Během mateřské jsem si doplnila pedagogické vzdělání na FF UK, absolvovala jsem výcvik v křesťanském koučingu a různé dílčí kurzy o partnerství a rodičovství. Jako dcera myslivce miluju procházky v přírodě, cestování, čtení, ale nepohrdnu skleničkou vína či dobrým kafem.

Místo konání

Chata Karolína - Rtyně v Podkrkonoší

K Hvězdárně 55
Rtyně v Podkrkonoší

Přihláška

- volitelné
- volitelné
Pravidelné informace o nových kurzech do e-mailu.
Posíláme obvykle jednou za 14 dní.
Odesílám

Proč jít na kurz s námi?

Máme dlouhodobé zkušenosti

S přípravami na manželství a později i s pořádáním kurzů máme více než 30 let zkušeností.

Máme kvalifikované lektory

Všichni naši lektoři mají odbornou kvalifikaci a několikaletou zkušenost s vedením kurzů.

Vytváříme originální kurzy

Naše kurzy tvoříme podle vlastních zkušeností, neustále je vylepšujeme a přizpůsobujeme je aktuálním potřebám.

Učíme prožitkem

Na kurzech vás aktivně zapojujeme do programu a jdeme pod povrch, abyste si nabyté znalosti vyzkoušeli a zažili.

Jsme osobní

Snažíme se, aby na kurzech vládla uvolněná přátelská atmosféra, ve které se budete cítit bezpečně.

Máme reference

Velké množství z vás přichází skrze osobní doporučení. Jsme za to velice rádi a věříme, že to vypovídá o spokojenosti a důvěře účastníků uplynulých kurzů.

Chcete, aby vám nově naplánované kurzy a další informace neunikly?

Přihlašte se k odběru novinek a my Vám budeme posílat informace o nově naplánovaných kurzech!